Kviečiame į Pirmąją Juknaičių jaunimo sąšauką

JUKNAIČIŲ JAUNIMO KLUBAS

Pirmosios Juknaičių jaunimo sąšaukos proga

KVIEČIA 2016-jų lapkričio 5d. 18:00 val.

Šilutės rajono  ir juknaitiškių šeimas — senelius, tėvelius, vaikus ir jaunimą   į  Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklį visai šeimai “Beždžionių karalius kitaip”. Spektaklis pastatytas pagal Kinų epą.  Trukmė 45 minutės. Pažadame, kad po spektaklio išeisite kupini laimingų emocijų. Bilietai  parduodami  Juknaičiuose G.Misiukonio, UAB “Egmina” parduotuvėse (8:00-21:00 val), Juknaičių kredito unijoje  ir Šilutės dramos teatro kasose. Bilieto kaina suaugusiems - 5 € , vaikams  - nemokamai.

Bilietus į spektaklį galima įsigyti ir internetu. Tuomet Jums reikia pervesti bilieto ar bilietų kainos sumą   į  Juknaičių Jaunimo klubo Šilutės kredito unijos  atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT065010200014001201.  Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti perkamų bilietų skaičių ir  šeimos pavardę.  Jūs taip pat galite padovanoti bilietą pažįstamam, pavedime nurodydami: dovanoju pvz. 3 bilietus    nurodant pavardes, arba jį padovanoti bet kam. O laimingąjį išrinks klubas.  Taip pat Jūs gera valia galite paremti Pirmąją Juknaičių jaunimo sąšauką piniginėmis lėšomis, pavedimo paskirtyje nurodydami - parama jaunimo sąšaukai.

Taigi,  kviečiame į spektaklį ir į visus Sąšaukos renginius.  Dėl spektaklio skambinkite  Aušriui  868144975, dėl kitų sąšaukos renginių – Liudvikui 864155392.    

Klubiečių vardu JJK prezidentas Vytautas Barkauskas

Translate »